Carlos

Wzrost: 180cm

Kolor oczu: niebieskie

Carlos swoją przygodę z tańcem rozpoczął w wieku 10 lat zaczynając od hip-hop poprzez bachatę i taniec współczesny. W 2009 roku po raz pierwszy wystąpił na scenie jako tancerz erotyczny. Następnie w 2012 roku zdobył pierwsze miejsce na “Mistrzostwach Polski Chippendales Poznań Edycja Druga”. Tym samym został liderem grupy. Carlos to pełen profesjonalista, jego pokazy to show na najwyższym poziomie, kulturalny, miły, potrafiący odnaleźć się w każdej sytuacji!

Niektóre opinie Carlosa

Iwona S.

“Pomysł pokazu tańca erotycznego dawno chodził mi po głowie, jednak tamten rok pokazał, że trzeba chwytać każdy dzień. Urodziny z pokazem Carlosa okazały się strzałem w dziesiątkę! Show na wysokim poziomie, pełna kultura, profesjonalizm i przede wszystkim uśmiech Carlosa 🙂 Zaproszone koleżanki mega zadowolone”

Aleksandra G.

“Z pomocą koleżanek postanowiłyśmy poszukać tancerza. Wybór padł na Carlosa i myślę że to było najlepsze, co mogło i nas i przyszłe Panny Młode spotkać tego wieczoru.
Występ i towarzystwo Carlosa przeszły nasze najśmielsze oczekiwania! Panny Młode zaskoczone, ale bardzo bardzo pozytywnie.
Ogromna kultura, totalny luz (to zasługa Carlosa) i przede wszystkim pełen profesjonalizm.
Pokaż nie przesadzony, zmysłowy i zostający w pamięci na długo.

Anna Sz

“Już kilka wieczorów panieńskich za mną ale najlepszy z udziałem Carlosa! 😍 Wszystkie byłyśmy pod ogromnym wrażeniem! 100 % profesjonalnie wykonany pokaz na najwyższym poziomie! PETARDA!!! Carlos miał że sobą kilka fajnych gadżetów aby urozmaicić pokaz i potrafił nas zaskoczyć😍
Ponadto przemiły, pozytywny i kulturalny mężczyzna z przeuroczym uśmiechem.
Już planuje kolejny panieński mojej koleżanki również z Carlosem!
Zdecydowanie polecam!

Galeria